Mėsos keksiukai su įdaru

Ingredientai: Faršas - 350 gramai, Svogūnas - 1 vienetas, Bulvė - 1 vienetas, Pienas - 3 valgomieji šaukštai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Sūris - 100 gramai, Grietinė - 2 arbatiniai šaukšteliai, Žalumynai - 1 pundelis.

Sutarkuokite bulvę ir sumaišykite su faršu. Sudėkite smulkintą svogūną, įpilkite pieno, įberkite druskos, pipirų, gerai išmaišykite. Išvirkie kiaušinius, nulupkite, supjaustykite mažais kubeliais arba sutarkuokite. Supjautykite mažais kubeliais sūrį. Susmulkinkite žalumynus, sumaišykite juos su kiaušiniais, sūriu ir grietine, įberkite druskos ir pipirų. Į formeles įdėkite faršo, padarykite duobutes, įdėkite po 1 šaukštą įdaro. Kepkite 180-200 laipsnių temperatūros orkaitėje 30-40 minučių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.