Mėsos suktinukai su bulvėmis

Ingredientai: Mėsa - 500 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Grietinėlė, riebi - 200 gramai, Žalumynai - 1 pundelis, Česnakas - 2 skiltelės.

Išplakite kiaušinius su 2 šaukštais grietinėlės, įberkite druskos ir žalumynų. Iškepkite omletą, atvėsinkite, šiek tiek sutepkite majonezu ir suvyniokite, supjaustykite gabaliukais. Mėsą supjaustykite kepsneliais, pamuškite juos, įtrinkite druska, pipirais ir česnaku, įvyniokite omleto. Į riebalais išteptą kepimo indą sudėkite suktinukus ir riekutėmis supjaustytas bulves, kepkite įkaitintoje orkaitėje 20 minučių, tada užpilkite likusia grietinėle ir kepkite dar 30 minučių. Prieš patiekdami pašlakstykite sviestu, sumaišytu su česnaku ir krapais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.