Moliūgų blynai su medumi

Ingredientai: Moliūgai - 300 gramai, Pienas - 1.5 stiklinės, Miltai - 1 stiklinė, Cukrus - 3 valgomieji šaukštai, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Kiaušiniai - 2 vienetai, Druska - 1 žiupsnelis, Aliejus - 4 valgomieji šaukštai.

Moliūgų minkštimą sutarkuoti (labai smulkiai). Pieną, moliūgą, cukrų, aliejų ir kiaušinius išplakti. Įmaišyti kepimo miltelių, druskos ir miltų. Iš gana skystos tešlos kepti lietinius blynus, įkaitintoje keptuvėje. Ypatingai skanu su medumi!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.