Muilo burbulų gyvatės

Vaikučiams tikrai patinka pūsti spalvingus muilo burbulus, vėliau juos gaudyti, sprogdinti arba bandyti išsaugoti... Siūlome išbandyti šiek tiek atnaujintą muilo burbulų pūtimo variantą - muilo burbulų gyvates. Pakaks kiekvienuose namuose randamų daiktų, o mažieji bus sužavėti!


Jums reikės:
Indų ploviklio,
0,5 L plastikinio buteliuko nuo gėrimo,
Lipnios juostos,
Plaukų ar kitokios gumelės,
Storesnės, medvilninės kojinės (tinka ir gabalas seno rankšluosčio),
Maistinių dažų (arba dažančių sulčių, pavyzdžiui, burokėlių).

Konstruojame:
Indų ploviklį sumaišykite drugname vandenyje iki kol gerai suputos - indų ploviklio ir vandens santykis priklauso nuo konkretaus indų ploviklio, tad įpilkite šiek tiek, o jeigu nepavyks išpūsti burbulų kiekį galėsite padidinti.

Butelio dugną atsargiai nupjaukite, paliekant maždaug du trečdalius butelio aukščio. Ant butelio užmaukite išvirkščią kojinę taip, kad ji įsitemptų ties nupjautu butelio dugnu.
Užtvirtinkite plaukų ar kitokia gumele (galima ir tiesiog apsukti siūlu ar kaspinuku). Papildomai apvyniokite lipnia juosta, kad būtų tvirčiau.

Kojinės galą mirkykite į paruoštą muiluotą vandenį ir pūskite per kakliuką - iš kojinės išlįs muilo burbulų gyvatė!

O jeigu norite spalvotos gyvatės, tai mirkykite į muiluotą vandenį, o tuomet užpilkite ant kojinės atskiestų maistinių dažų arba dažančių sulčių. Dabar gyvatės bus spalvotos!

Susiję straipsniai

Keliaujame su kūdikiu: kas geriau – skristi lėktuvu ar važiuoti automobiliu?

Daugeliui tėvų kyla natūralus klausimas, kaip geriau daryti: skristi lėktuvu ar keliauti automobiliu su mažu vaiku?

Ar patinka žaisti su vaikais? Ar apskirtai patinka žaisti?

Dar ir šiandien prisimenu, kaip kiekvieną kartą palengvėdavo, kai išgirsdavau vaikų tėtį sakant „mes varom į žaidimų aikštelę“.

Kelionės ne mokinių atostogų metu: ką reikėtų žinoti tėvams?

Vaikui pradėjus lankyti mokyklą šeimos gyvenimas gerokai apsiverčia: keliones svetur ir pramogas tenka derinti prie vaiko mokyklos atostogų.