Naminė duona „Rugelis“

Ingredientai: Ruginiai miltai - 5 kilogramai, Vanduo - 2.5 litro, Druska - 60 gramai, Kmynai - 1 sauja, Vanduo - 3 stiklinės, Ruginiai miltai - 3 stiklinės, Rūgpienis - 0.5 stiklinės.

Iš šilto vandens, ruginių miltų bei rūgpienio paruoškite raugą, palikite jį mažiausiai porai dienų šiltoje vietoje. Duoną pradėkite minkyti iš vakaro. Trečdalį kepimui skirtų rupių rugių miltų (beveik 2 kg) užplikykite verdančiu vandeniu ir plakite, kol tešla pasidarys vientisa. Kai ji kiek atvės, įmaišykite raugą. Tada dar kartą gerai išplakite, viršų apibarstykite miltais ir uždengę šiltai palikite per naktį. Rytą į tešlą įberkite druskos, kmynų, sudėkite likusius 3 kg miltų. Viską labai gerai išminkykite ir palikite kelioms valandoms šiltai, kad pakiltų. Šlapiomis rankomis formuokite du kepalus ir pašaukite į orkaitę. Kepkite 180-200 laipsnių temperatūroje porą valandų. Ištraukę, paviršių sudrėkinkite vandeniu ir uždengę kepalus palikite vėsiai. Galima daryti ir mažesnius kepaliukus - tada užteks kepti vieną valandą.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.