Omleto vyniotinis su kreminiu sūriu ir žalumynais

Ingredientai: Kiaušiniai - 6 vienetai, Majonezas - 150 gramų, Miltai - 2 valgomieji šaukštai, Kietasis sūris - 150 gramų, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejus (skardai patepti) - 1 valgomasis šaukštas, Kreminis, tepamas sūris - 200 gramų, Česnakas - 3 .

Į indą įmuškite kiaušinius, sudėkite majonezą, miltus ir išplakite. Kietąjį sūrį smulkiai sutarkuokite ir įmaišykite į plakinį, pagardinkite druska, pipirais. Gerai perplakite. Skardą išklokite kepimo popieriumi, jį šiek tiek patepkite aliejumi. Supilkite kiaušinių plakinį. Kepkite iki 180°C įkaitintoje orkaitėje 15-20 min. Paruoškite įdarą. Kreminį sūrį gerai išmaišykite su spaustuku perspaustu ar smulkiai sukapotu česnaku, smulkiai sukapotais žalumynais, pagardinkite druska, pipirais. Omletui truputį atvėsus į patepkite jį kreminiu sūriu, susukite, atsargiai nuimdami kepimo popierių. Vyniotinį apsukite maistine plėvele ir valandai padėkite į šaldytuvą. Vėliau vyniotinį supjaustykite porcijomis ir patiekite. Įdarui skirtą kreminį sūrį galima maišyti ne tik su žalumynais, bet ir su pakepintais špinatais, lašiša ar kumpiu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.