Paprasta aviečių uogienė

Ingredientai: Avietės - 1.5 kilogramo, Cukrus - 1 kilogramas.

Du trečdalius cukraus sumaišykite su avietėmis ir palikite pernakt, kad išsiskirtų sultys. Kitą dieną sultis nupilkite į puodą, užvirkite, supilkite likusį cukrų, porą minučių pavirkite. Išjunkite ir palikite truputį atvėsti. Į sirupą suberkite uogas ir ant nedidelės ugnies užvirkite, pavirkite 5 min. ir iškart supilstykite į iškaitintus stiklainius. Norėdami pagerinti šią uogienę į ją virimo pabaigoje galite įmaišyti plytelę juodojo, kartaus šokolado.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.