Puodynėse kepti baklažanai

Ingredientai: Baklažanai - 5 vienetai, Pievagrybiai - 500 gramai, Svogūnai - 4 vienetai, Grietinė - 1.5 stiklinės, Sūris - 100 gramai.

Baklažanus nuplaukite, supjaustykite riekelėmis ir pabarstykite druska, tada apvoliokite miltuose ir apkepkite aliejuje. Išimkite į lėkštę. Svogūną nulupkite, grybus nuplaukite. Supjaustykite, apkepinkite ir išimkite atvėsti. Sluoksniuokite puodynaitėse baklažanus ir grybus su svogūnais taip, kad viršutinis sluoksnis būtų baklažanų. Apipilkite grietine, sumaišyta su 1 šaukštu miltų ir druska. Uždenkite dangteliais ir kepkite 180 laipsnių temperatūros orkaitėje 20 minučių. Atidenkite, abarstykite tarkuotu sūriu ir kepkite tol, kol jis apskrus.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.