Purūs kefyro sklindžiai

Ingredientai: Kefyras - 2 stiklinės, Miltai - 2 stiklinės, Kiaušiniai - 2 vienetai, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai, Kepimo milteliai - 1 valgomasis šaukštas, Druska - 1 žiupsnelis, Aliejus (kepimui) - 50 mililitrų.

Kiaušinius išplakite su druska ir cukrumi. Tuomet supilkite 3/4 kefyro. Įsijokite miltus. Išplakite. Supilkite likusį kefyrą ir vėl gerai perplakite. Galiausiai suberkite kepimo miltelius ir greitai išmaišykite tešlą. Tešla iškart pradės truputį putoti, taps puresnė. Ilgai maišyti nereikia, svarbu išsaugoti susidariusius oro burbuliukus, kad sklindžiai būtų purūs. Keptuvėje įkaitinkite truputį aliejaus. Kepkite nedidelius sklindžius iki kol parusvės ir pasipūs. Sklindžius sudėkite ant popierinių rankšluostukų, kad susigertų riebalų perteklius. Purius sklindžius tiekite su grietine, medumi, uogiene ar kondensuotu pienu. Skanaus!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.