Purus varškės apkepas - pudingas

Ingredientai: Varškė - 500 gramų, Kiaušiniai - 5 vienetai, Cukrus - 200 gramų, Grietinė - 100 gramų, Krakmolas - 2 valgomieji šaukštai, Vanilinis cukrus - 10 gramų.

Atskirkite kiaušinių baltymus ir trynius. Indą su baltymais pastatykite į šaldytuvą. Į gilų indą sudėkite varškę, sudėkite trynius, vanilinį cukrų, krakmolą, grietinę. Viską labai gerai ištrinkite blenderiu. Neturi būti jokių kamuoliukų. Atšaldytus baltymus išplakite iki standumo, dalimis, kaskart labai gerai perplakant suberkite cukrų. Kai jau subersite visą cukrų, plakite dar 5 min. Į varškės masę dalimis, po porą šaukštų dėkite baltymus, kaskart atsargiai, lėtai permaišykite. Ilgai maišykite nereikia. Šitaip įmaišykite visus baltymus. Kepimo formą išklokite kepimo popieriumi, sudėkite masę. Kepkite iki 180°С įkaitintoje orkaitėje 50 min. Praėjus šiam laikui orkaitę išjunkite, bet durelių nevarstykite, apkepo netraukite. Palikite jį 7-10 min. orkaitėje. Tuomet atsargiai praverkite orkaitės dureles, bet apkepo taip pat dar nejudinkite. Palikite dar 7-10 min. ir tik tada traukite. Taip apkepas nesukris, bus purus. Apkepą tiekite su uogiene ar kitais priedais. Labai skanus, kvapnus, švelnus, tiesiog burnoje tirpstantis apkepas - pudingas. Skanus kaip desertas, bet tiks ir lengviems pusryčiams ar vakarienei.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.