Pusryčiai vaikams „Viščiukai“

Ingredientai: Kiaušiniai - 4 vienetai, Majonezas - 100 gramai, Morka - 1 vienetas, Alyvuogės - 4 vienetai.

Kiaušinius išvirkite, atvėsinkite ir nulupkite. Atsargiai nupjaukite viršūnėles (maždaug po trečdalį kiaušinio). Išimkite trynius, įdėkite truputį majonezo ir gerai išmaišykite. Turi išeiti gana tiršta masė. Įdarykite kiaušinius (galima šaukšteliu, tačiau patogiau sudėti masę į maišelį, nukirpti kamputį ir įspausti tiek, kiek reikia). Uždenkite "kepurėlėmis". Iš morkos išpjaukite trikampukus ir padarykite snapukus, iš alyvuogių gabaliukų - akytes. Papuoškite viščiukus, šiek tiek nupjaukite kiaušinių dugną, kad nevirstų, palaikykite šaldytuve 30 minučių ir patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.