Pyragas su avietėmis

Ingredientai: Miltai - 75 gramai, Šokoladas - 200 gramai, Sviestas - 125 gramai, Rudasis cukrus - 100 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Šaldytos avietės - 100 gramai.

Ištirpinkite karšto vandens vonelėje 100 g šokolado ir 75 g sviesto. Išplakite kiaušinius su cukrumi, įmaišykite tirpintą šokoladą, persijotus miltus. Kepimo formą išklokite kepimo popieriumi arba ištepkite riebalais, supilkite pusę tešlos, išdėliokite avietes, supilkite likusią tešlą. Kepkite iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje pusvalandį, patikrinkite mediniu pagaliuku, ar iškepė (jis turi būti sausas). Kol pyragas kepa, ištirpinkite likusį sviestą ir šokoladą, apliekite glazūra jau iškepusį pyragą.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.