Pyragas su graikiniais riešutais

Ingredientai: Sviestas - 100 gramai, Cukrus - 80 gramai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Miltai - 200 gramai, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Kapoti graikiniai riešutai - 70 gramai, Šokoladas - 50 gramai.

Sviestą ištirpinti. Kiaušinius išplakti su cukrumi iki putų, tuomet supilti sviestą. Miltus sumaišyti su kepimo milteliais ir subėrus į sviesto ir kiaušinių masę gerai išmaišyti. Šokoladą sutarkuoti ir suberti su graikiniais riešutais į tešlą. Išmaišyti. Kepimo formą ištepti sviestu, tuomet pilti tešlą. Kepti 180 laipsnių orkaitėje 1 valandą.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.