Saldžiarūgščiai marinuotos paprikos (be acto)

Ingredientai: paprikos - 1 kilogramas, Vanduo - 1 litras, Cukrus - 70 gramų, Druska - 35 gramai, Citrinų rūgštis - 0.75 arbatinio šaukštelio, Pipirų ir garstyčių grūdelių (arba kitų prieskonių) - 1 valgomasis šaukštas.

Paprikas gerai nuplaukite, išpjaukite sėklas ir kotelius. Paprikas 2 minutėms pamerkite į verdantį vandenį, tuomet nukoškite ir iškart perliekite šaltu vandeniu. Paprikoms šiek tiek atvėsus jas supjaustykite į 4-6 dalis. Paprikas sudėkite į iškaitintus stiklainius. Į stiklainius įdėkite norimų prieskonių, pavyzdžiui, pipirų ir garstyčių grūdelių, galima įdėti po kelias, stambiai pjaustytas česnako skilteles. Paruoškite marinatą. Vandenį sumaišykite su cukrumi, druska ir citrinų rūgštimi. Užvirinkite. Verdantį marinatą supilkite į stiklainius ant paprikų. Stiklainius užsukite, apverkite, šiltai apklokite ir palikite iki kol visiškai atvės, geriausiai pernakt. Tikras skanumėlis žiemai!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.