Salotos su silke „Žuvytė“

Ingredientai: Silkės filė - 200 gramai, Bulvė - 1 vienetas, Svogūnas - 1 vienetas, Burokėlis - 1 vienetas, Actas - 1 valgomasis šaukštas, Virti kiaušiniai - 3 vienetai, Morka - 1 vienetas, Majonezas - 300 gramai.

Išvirkite su lupenomis didelę bulvę, nulupkite ir stambiai sutarkuokite. Supjaustykite silkę, dėkite ant bulvės. Svogūną nulupkite, supjaustykite, užpilkite actu ir karštu vandeniu, palaukite 30 minučių ir dėkite ant silkės. Užtepkite majonezo ir uždėkite virtos tarkuotos morkos sluoksnį, ant viršaus - tarkuotą burokėlį. Dar kartą patepkite majonezu. Papuoškite pjaustytais baltymais, tarkuotais tryniais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.