Sausainiai su limonadu

Ingredientai: Sviestas - 30 gramai, Miltai - 2 stiklinės, Kiaušinis - 1 vienetas, cukraus - 5 valgomieji šaukštai, Grietinė - 3 valgomieji šaukštai, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Šviesaus limonado („Sprite“, „7Up“ ar pan.) - 0.5 stiklinės.

Miltus persijokite, įsijokite kepimo miltelius, berkite cukrų, muškite kiaušinį, dėkite grietinės ir užminkykite tešlą, pilkite limonado ir dar perminkykite. Daug minkyti nereikia, nes sausainiai nebus purūs. Tešla neturėtų būti lipni. Jeigu limpa, tai berkite dar šiek tiek miltų. Tešlą storai iškočiokite, lakštas turi būti maždaug 3 pirštų storumo. Formelėmis ar stikline išspauskite sausainius. Kepimo indą užliekite tirpintu sviestu ir dėliokite sausainius. Kepdami jie plečiasi, tad dėliokite arti vienas kito - kepant kraštai sulips, bet vėliau sausainius atskirsite. Kepkite iki 180 laipsnių pagal Celsijų įkaitintoje orkaitėje apie 20 min. Skanu valgyti apsitepus uogiene ar džemu ir užsigeriant pienu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.