Skrebučiai su mango užtepėle

Ingredientai: Duona - 2 riekės, Mango - 1 vienetas, Citrinos sultys - 1 arbatinis šaukštelis, Česnakai - 2 skiltelės, Majonezas - 1 valgomasis šaukštas, Malti juodieji pipirai - 1 žiupsnelis, Druska - 1 žiupsnelis, Svogūnas - 0.5 galvos.

Duoną paskrudinkite ir įtrinkite česnaku. Mangą nulupkite, išimkite kauliuką. Vaisių sutarkuokite arba smulkiai supjaustykite. Į jo masę įspauskite šiek tiek citrinos sulčių, įdėkite šaukštą majonezo, įberkite pipirų, druskos, išspauskite šiek tiek česnako. Tepkite ant skrebučių ir patiekite su daržovių salotomis.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.