Skyrybos Oksanos Pikul gyvenime: kaip pavyko jas išgyventi?

Oksana Pikul atskleidė, kad šeimoje santuokinių krizių būta ne viena Oksana Pikul atskleidė, kad šeimoje santuokinių krizių būta ne viena

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau tryliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas bendrauja su vizažo meistre, influencere, atlikėja, mama Oksana Pikul ir socialinių mokslų daktare, psichologe psichoterapeute Agne Matulaite. Tinklalaidėje moterys dalijasi savo patirtimi, mintimis, diskutuoja apie skyrybų patirtis, vaikus, sveikatą ir emocinę būseną.

Oksanos skyrybos brendo pamažu? Kada buvo pasiektos krizės šeiminiame gyvenime? Kuri krizė buvo stipriausia? Kokie išgyvenimai kankino Oksaną ir kaip ji priėmė skyrybas?

Plačiau skaitykite:

Išgyventi skyrybas: Oksanos Pikul patirtis

Atlikėja, verslininkė, influencerė Oksana Pikul atskleidė, kad šeimoje santuokinių krizių būta ne viena, ir būtent tai padėjo skyrybas priimti „ramiai, paprastai, pragmatiškai, šaltai ir aiškiai“. Pirmoji, stipriausia, krizė, anot atlikėjos, šeimą „pasitiko“, kai sūneliui buvo vos 2,5 metų. Sprendimas skirtis susidėliojo pamažu. „Žmogus pasirinko taip, o aš priėmiau kaip normalų žingsnį“, – atvirauja Oksana.

Vizažo meistrė, influencerė, atlikėja, mama Oksana Pikul „Tėvai paprastai“ paatviravo, kad šeimoje teko atlaikyti ne vieną santuokinę krizę:

Oksana nematė prasmės būti santuokoje

„Skyrybos, – sako Oksana, – įvyko ne dėl trečiųjų asmenų.“ Anot atlikėjos, tai kur kas gilesni dalykai. Būtent dėl to skyrybos priimtos ramiai: „Jokio streso ar pergyvenimo tiek namuose nei vaikas nepatyrė, nei pati aplinka.“ Mama sako norinti apsaugoti savo vaiką, ir tai svarbiausia. Jos tikslas – sukurti jam gerą aplinką, gerą aurą, kad jis nejaustų, „jog kažkas čia atsitiko truputį kitaip“.

Visą tinklalaidę apie skyrybas, išgyvenimus jų metu, vaikų jausmus, priežiūrą ir auginimą bei finansinę nepriklausomybę žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:15 – pašnekovių ir temos pristatymas

01:04 – kaip viską suspėti?

02:27 – skyrybos šeimoje, kai joje yra vaikų

07:59 – skyrybos: pusę laiko pas tėtį, pusę – pas mamą

12:22 – Oksanos Pikul skyrybos

15:33 – ar verta gyventi šeimoje tik dėl vaiko gerovės

24:42 – vaikai jaučiasi kalti dėl skyrybų

27:37 – per skyrybas patartina nueiti porai pas specialistą

29:07 – ar įmanoma išsiskirti gražiai?

32:06 – kaip paaiškinti vaikui apie naują „tėtį“ šeimoje

37:07 – ar stabilumas padeda išsiskirti lengviau

40:25 – linkėjimai vienišiems tėveliams

Susiję straipsniai

Oksana Pikul apie skyrybas: sprendimas brendo pamažu

Psichologė psichoterapeutė Agne Matulaitė – atvira: skyrybos yra pralaimėjimas. Tačiau dar svarbiau, kalbant apie skyrybas, – vaikai.

Oksana Pikul nesiryžo skirtis su vyru pirmosios krizės metu

Sprendimą nesiskirti, praėjus beveik pusei santuokos metų, Oksana ir Simas priėmė dėl vaiko gerovės.

„Tėvai paprastai“ apie tėvų skyrybas: kaip padėti vaikui jas išgyventi? (+ konkursas)

Trečiajame epizode Simonas Urbonas kartu su psichologe Monika Kuzminskaite ir šešių vaikų mama Jurgita Pociene kalba apie skyrybas.