Sluoksniuotas kreminis tortas iš blynelių

Ingredientai: Pienas - 0.7 litro, Vanuo - 0.3 litro, Kiaušiniai - 3 vienetai, Cukrus - 3 valgomieji šaukštai, Druska - 0.5 arbatinio šaukštelio, Miltai - 2 stiklinės, Juodasis šokoladas - 50 gramai, Kakava - 1.5 valgomojo šaukšto, Riebi varškė - 400 gramai.

Tortas gana riebus, todėl skaičiuojantiems kalorijas siūlome nepersivalgyti. 100 ml pieno atidėkite į šalį, o visą kitą pieną kartu su vandeniu supilkite į platų puodą ir šiek tiek pašildykite, kad pienas ir vanduo būtų maždaug kambario temperatūros. Įberkite druskos ir cukraus, įmuškite kiaušinį ir gerai išmaišykite plakikliu. Suberkite miltus ir vėl gerai išmaišykite, kad neliktų gumulėlių. 100 ml pieno supilkite į indelį, sudėkite į jį juodąjį šokoladą, kakavos miltelius ir pašildykite vandens vonelėje, kol šokoladas pilnai ištirps. Visą masę supilkite į jau paruoštą tešlą. Viską gerai išmaišykite, perkoškite per smulkų sietelį ir palikite pastovėti 15-20 minučių. Vėliau iš tešlos iškepkite plonus lietinius. Vienam tortui reikės maždaug 10-12 blynelių. 50 ml grietinėlės supilkite į nedidelį indelį, sudėkite į jį baltąjį šokoladą ir pakaitinkite vandens vonelėje, kol šokoladas pilnai ištirps. Likusią grietinėlę išplakite iki tvirtų putų. Varškę sumaišykite su cukraus pudra, vanilės esencija ir aguonomis. Į varškės masę atsargiai įmaišykite tirpintą baltąjį šokoladą ir plaktą grietinėlę. Kepimo formelę padenkite kepimo popieriumi ir ant viršaus sudėkite 4 blynus taip, kad blynų kraštai kabotų, o dar vieną blyną perlenkite pusiau ir padėkite ant dugno (kaip parodyta nuotraukoje). Ant viršaus tepkite sluoksnį kremo, uždenkite jį dviem per pusę perlenktais blynais, tuomet vėl dėkite kremo ir du blynus. Sluoksnių skaičių galite pasirinkti patys. Kai baigsite sluoksniuoti, viršutinį blyną uždenkite kabančiais pirmųjų blynų krašteliais. Paruoštą tortą uždenkite maistine plėvele ir palikite stovėti šaldytuve per naktį. Prieš patiekiant apibarstykite cukraus pudra.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.