Šokoladinis keksiukas puodelyje

Ingredientai: Miltai - 4 valgomieji šaukštai, Cukrus - 4 valgomieji šaukštai, Kakava (nesaldinta) - 3 valgomieji šaukštai, Kepimo milteliai - 1 žiupsnelis, Druska - 1 žiupsnelis, Kiaušinis - 1 vienetas, Aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Pienas - 3 valgomiej.

Dubenuke išplakite visus ingredientus iki vienalytės masės. Ją sukrėskite į puodelį (naudokite didesnį puodelį, kad neišbėgtų per kraštus, nes kepant keksiukas šiek tiek pakyla). Puodelį dėkite į mikrobangę ir maksimaliu nustatymu kepkite 90 sekundžių, jeigu išėmus ir truputį pradūrus keksiuko centras tebebus skystas, tai kepkite dar 30 sekundžių. Tiekite su ledais, grietinėle, užsiberkite uogų ar cukraus pudros. Valgykite tiesiai iš puodelio, kuriame keksiukas kepė.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.