Šokoladinis vyšnių pyragas

Ingredientai: Medus - 2 valgomieji šaukštai, Cukrus - 100 gramai, Aliejus - 5 valgomieji šaukštai, Kvietiniai miltai - 400 gramai, Kakava - 1 valgomasis šaukštas, Imbieras, maltas - 2 arbatiniai šaukšteliai, Soda - 1.5 arbatinio šaukštelio, Druska - 1 žiup.

250 ml vandens pašildykite ir jame ištirpinkite medų, įmaišykite cukrų, įpilkite aliejaus ir ištirpintą šokoladą. Įberkite šiek tiek druskos ir viską gerai išmaišykite. Kitame dubenėlyje sumaišykite miltus, kakavos miltelius, imbierą ir sodą. Abu mišinius sumaišykite. Sukapokite riešutus (kokius norite) ir kartu su vyšniomis dėkite į tešlą. Tešlą sudedame į kepimo formą, išklotą folija. Kepame 180 laipsnių orkaitėje apie 45 minutes. Skanaus :)

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.