Sotus pyragas su mėsa ir sūriu

Ingredientai: Margarinas arba sviestas - 200 gramai, Miltai - 650 gramai, Grietinė - 120 gramai, Soda - 3 gramai, Actas - 5 mililitrai, Svogūnai - 3 vienetai, Faršas (kiaulienos ir jautienos) - 500 gramai, Prieskoniai mėsai - 1 žiupsnelis, Sūris - 400 gram.

Į miltus įmaišykite margariną, trinkite pirštais iki kol susidarys trupiniai. Tuomet įmaišykite grietinę, sudėkite acte nugesintą sodą. Suminkykite tešlą. Ją įdėkite į šaldytuvą 30-40 min. Svogūnus smulkiai supjaustykite ir apkepinkite aliejuje iki auksinės spalvos. Tuomet sudėkite faršą ir apkepinkite. Gardinkite bet kokiais patinkančiais prieskoniais, prieskoninėmis žolelėmis, druska. Sūrį sutarkuokite, įmuškite 2 kiaušinius ir 2 kiaušinių baltymus (2 likusių trynių reikės pyrago viršui aptepti), permaišykite, įmaišykite kepintą faršą. Tešlą padalinkite į dvi dalis - viena turėtų būti šiek tiek didesnė už kitą. Didesnę dalį iškočiokite į stačiakampį (nekočiokite labai plonai, nes pyragas nelaikys formos). jį dėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos, sudėkite įdarą, uždenkite antruoju iškočiotu tešlos lakštu, šonus gerai suspauskite, supinkite kasele. Pyrago centrą poroe vietų šiek tiek įpjaukite - to reikia, kad kepant iš įdaro kylantys garai nesuplėšytų tešlos. Pyragą aptepkite išplaktais tryniais. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 40-50 min. Palaukite, kol pyras truputį atvės ir supjaustykite. Galite tiekti su sultiniu. Į mėsos ir sūrio įdarą papildomai galima pridėti įvairių, susmulkintų ir truputį patroškintų daržovių - morkų, paprikų, pomidorų, kukurūzų, pupelių...

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.