Sotus pyragas su vištiena ir bulvėmis

Ingredientai: Miltai - 3 stiklinės, Kefyras - 1 stiklinė, Sviestas - 250 gramų, Soda - 1 arbatinis šaukštelis, Vištienos filė - 2 vienetai, Bulvės - 3 vienetai, Svogūnai - 2 valgomieji šaukštai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Druska, pipirai, kiti prieskoniai -.

Pirmiausiai pasiruoškite tešlą. Miltus sumaišykite su žiupsneliu druskos ir soda, tuomet supilkite ištirpintą ir šiek tiek atvėsintą sviestą (galima pakeisti margarinu), kefyrą. Suminkykite minkštą, elastingą tešlą. Ją įsukite į maistinę plėvelę ar sudėkite į maišiuką ir apie valandą palaikykite šaldytuve. Pašaldytą tešlą padalinkite į dvi dalis, viena jų turėtų būti truputį didesnė. Iš didesnės dalies iškočiokite stačiakampį ar apskritimą, jį įklokite į riebalais pateptą formą. Ant viršaus dėkite įdarą. Žalias bulves nuskuskite, supjaustykite nedideliais kubeliais, vištieną taip pat supjaustykite nedideliais kubeliais, svogūnus - pusžiedžiais. Viską sumaišykite, pagardinkite druska, pipirais, mėgiamais prieskoniais, įmuškite vieną kiaušinį ir permaišykite. Likusią tešlą iškočiokite, ją uždenkite įdarą, kraštelius supinkite kasele ar tiesiog tvirtai suspauskite pirštais. Pyragą aptepkite likusio kiaušinio plakiniu, galima apibarstyti sezamo sėklomis ar žolelėmis. Paruoštą pyragą kepkite iki 200-220°C įkaitintoje orkaitėje apie 40 min. Iškeptą pyragą uždenkite švariu rankšluosčiu ir palikite subręsti apie 15 min. Pyragą tiekite su sultiniu ar šaukštu grietinės. Žinoma, įdarui galima naudoti ir kitus produktus, įvairias troškintas daržoves, vištieną galima maišyti su ryžiais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.