Spagečiai su tunu

Ingredientai: Spagečiai - 250 gramai, Savo sultyse konservuotas tunas - 250 gramai, Pomidoras - 1 vienetas, Svogūnas - 1 vienetas, Česnakas - 1 skiltelė, Druska, pipirai, bazilikas - 1 žiupsnelis, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai.

Spagečius išvirkite taip, kaip nurodyta ant pakelio. Svogūną ir pomidorą smulkiai supjaustykite kubeliais. Pirmiausia apkepinkite svogūną aliejuje, pridėkite pomidorus, įspauskite česnako, suverskite tuną (prieš tai nupilkite perteklinį skystį iš skardinės). Padažą patroškinkite, paskaninkite prieskoniais. Į lėkštes dėkite makaronų ir uždėkite padažo.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.