Spurgos iš Rikotos sūrio

Ingredientai: Augalinis aliejus - 1 litras, Kiaušinai - 6 vienetai, Cukrus - 4 valgomieji šaukštai, Sūris, rikota - 450 gramai, Kvietiniai miltai - 10 valgomieji šaukštai, Vanilinis cukrus - 16 gramai.

Giliame inde išplakite kiaušinius su vaniliniu ir paprastu cukrumi, tuomet į kiaušinių masę įmaišykite rikotos sūrį ir miltus. Iš gautos tešlos rankomis suformuoti nedidelius rutuliukus. Puode įkaitinti aliejų ir sudėkite po 4-5 rutuliukus. Virkite apie 5-7 minutes.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.