Su Reda Mauriciene apie vaikus ir motinystės iššūkius

Reda atskleidžia, kad brolių meilė – begalinė Reda atskleidžia, kad brolių meilė – begalinė

Iš „Tėvai paprastai“ studijos jau 44-ąjį kartą sveikinasi laidos vedėjas ir tėtis Simonas Urbonas. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale.

Šį kartą studijoje vieši, kaip Simonas juokauja, iš už jūrų marių – tolimosios Klaipėdos – atvykusi dviejų berniukų mama, per 50 tūkst. sekėjų turinti grožio specialistė, nuomonės formuotoja Reda Mauricienė ir, jau galima sakyti, „Tėvai paprastai“ veidas – tėvų konsultantė Renata Cikanaitė, „Tėvai ryšyje“ projekto autorė. Pokalbis sukasi apie motinystę, berniukų auginimą, svajones, planus ir mamos kasdienybę.

Plačiau skaitykite:

Du vaikus lengviau auginti nei vieną? 

Tėvų konsultantė Renata Cikanaitė, „Tėvai ryšyje“ projekto autorė, sako, kad du vaikus auginti sunkiausia. Augindami vieną, dar galime palaikyti tą iliuziją, kad galime atliepti vaiko poreikius, nes vienas vaikas – du tėvai, tai santykis palankesnis. Du auginti sunkiausia, nes labai daug atsiranda konfliktų dėl to, „ar mama – mano pusėje, ar – brolio pusėje, ar mama man pirmam atsakė, ar broliui pirmam atsakė, ar mama su manim pabuvo dešimt minučių, ar su broliu – tik penkias ar net penkiolika...“

Reda Mauriciene tinklalaideje Tevai paprastaiSimonas Urbonas, Reda Mauricienė, Renata Cikanaitė („Tėvai ryšyje“)

Reda Mauricienė: brolių meilė – begalinė

Reda atskleidžia, kad nors tarp berniukų net penkerių su puse metų skirtumas, brolių meilė – begalinė, vienas be kito, sako mama, atrodo, gyventi negalėtų. „Nesu dar mačiusi tokios meilės, vyresnysis sūnus tiek įsikibęs į brolį“, – atvirauja R. Mauricienė. Galbūt tik pirmą dieną, kai Reda grįžo iš ligoninės su mažuoju, buvo „keista“ situacija, nes vaikas buvo pasiilgęs mamos, o štai ji grįžo su dar vienu šeimos nariu...

Plačiau skaitykite:

Kodėl kiti sprendžia, kas geriausia mūsų vaikams?

Tėvų konsultantė Renata Cikanaitė atvira: „Mes gyvename tais laikais, kad kaip niekada lengva kitiems turėti nuomonę apie mus. Mes patys juk kiekvienas tame dalyvaujame, nes dalinamės tam tikrais dalykais viešai, tada tie, su kuriais dalinamės, mano, kad jie gali su mumis dalintis savo nuomonėmis ir komentarais apie mus.“ Renata sako, kad toks žaidimas ne visada skanus, bet kokiu atveju aš esu gera, o kokiu – bloga mama – niekas negali nuspręsti. Geros mamos „statuso“ neišmatuoja besąlyginis buvimas su vaiku.

Apie berniukų auginimą, darbų planavimą ir kaip pavyksta viską suderinti su Reda kalbamės „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

03:23 – karjeros ir tėvystės derinimas

08:22 – vaikų lytis šeimoje

15:30 – berniukų ryšys su tėčiais

21:10 – du auginti sunkiausia

24:57 – vaikas vienas ligoninėje

29:58 – vaiko savarankiškumas 

33:27 – gera mama

37:35 – diena tik su vienu vaiku

41:06 – vaikų skirtumai ir muštynės

45:49 – laiko pasiskirstymas

51:36 – vyras – lygiavertis partneris

57:32 – berniukų lepinimas

Tinklalaidžių studija „Šiaurės Studios“ – Jūsų projekatms!

Ieškote tinklalaidžių (podcastų) studijos Vilniuje? Net 600 kv. foto–video studija „Šiaurės studios“ siūlo daug skirtingų erdvių foto, video ir tinklalaidžių projektams bei suteikia galimybę išsinuomoti įrangą.

Susiję straipsniai

Morgana Danielė patyrė akušerinį smurtą: „Tai čia jūs nejautros norit?“

Morgana pasakoja, kad jos nėštumas buvo sudėtingas ir sunkus: „Aš labai anksti, kiek ten galima iš sąrašo, turėjau tų pašalinių efektų nėštumo metu.“

Kamtauta Braškė: „Ėjau gintis ir išsikovoti teritoriją“

Kodėl kartais paauglystė tokia baisi ir kodėl paauglys maištauja? Kaip vertinti jo elgesį? Kodėl jis žaloja save ir kaip įkvėpti motyvacijos?

Alanas ir Valda Chošnau: „Tėvai jautriai reagavo į mūsų sprendimus“

Abiejų tėvai, prisimena pora, nesitikėjo šių santykių. Valda sako, kad jos mama labai jautriai reagavo į susitikimą su Alanu ir greitus sprendimus.