Suktinukai su vištiena ir paprikomis

Ingredientai: Sūris - 250 gramai, Rūkyta arba virta vištiena - 100 gramai, Patroškintos paprikos - 80 gramai, Česnakas - 2 skiltelės.

Sūrį stambiai sutarkuokite, sumaišykite su smulkintu česnaku ir paskleiskite skardoje ant kepimo popieriaus. Įkiškite į iki 180 laipsnių įkaitintą orkaitę 5 minutėms. Kai sūris šiek tiek išsileis, trečdalį paviršiaus pabarstykite smulkiai supjaustytomis paprikomis, o likusį - smulkiais vištienos gabaliukais. Įkiškite į orkaitę dar 3 minutėms ir ištraukite. Šiek tiek atvėsinkite, kad sūris sukibtų, ir susukite. Padėkite sustingti į šaldytuvą, prieš patiekdami supjaustykite ir papuoškite žalumynais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.