Sumuštinis su pomidorais

Ingredientai: Batonas - 2 riekės, Pomidoras - 1 vienetas, Raudonas svogūnas - 1 vienetas, Mocarela sūris - 1 vienetas, Alyvuogių aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Majonezas - 1 valgomasis šaukštas, Raudono vyno actas - 2 valgomieji šaukštai, Druska - 1 žiup.

Svogūnus ir pomidorus supjaustyti griežinėliais, sudėti į indą, užpilti aliejumi, pabarstyti prieskoniais ir palikti marinuotis 30 min. Ant riekės batono uždėti sūrio, pomidorų, svogūnų, jei norisi galima uždėti ir majonezo arba paskrudinti batono riekeles.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.