TD testuotojos: ieškome norinčių išbandyti LUPILU sauskelnes! (147)

TD testuotoja sdecoret | Shutterstock.com

Matydami, kad patikimų atsiliepimų internete oi kaip trūksta, brendome, brendome ir pribrendome padaryti kiek rimtesnę atsiliepimų rubriką, kuriai reikės ir jūsų – forumo narių pagalbos!

Kas yra TD testuotojos?

TD testuotojos yra TD forumo savanorės, norinčios išbandyti produktus ir parašyti apie juos atsiliepimus.

Kas gali tapti testuotojomis?

Testuotoja gali tapti bet kuri Lietuvoje gyvenanti forumo narė. Tiesa, kartais testuotojoms gali būti keliami papildomi reikalavimai (pavyzdžiui, jei daiktas skirtas tam tikro amžiaus vaikams, bandytojomis galės tapti tik turinčios atitinkamo amžiaus vaikus).

Kaip tapti testuotoja?

Sekite TD Testuotojų temą ir laukite TD pranešimų. Kai tik turėsime ką išbandyti, paskelbsime apie tai po šiuo straipsniu prisegtoje forumo temoje, o jums tereikės joje parašyti "Noriu išbandyti daiktą X".

Jei pageidaujančių bus daugiau, nei turime daiktų, testuotojas atrinksime burtų keliu ar savo nuožiūra.

Testuojami daiktai ar paslaugos

Testuojamus daiktus (paslaugas) testuotojos gaus nemokamai. Jų įsigijimo kainą apmokės arba www.tevu-darzelis.lt arba prekių pardavėjas (gamintojas) ar paslaugų teikėjas.

O kas, jei daiktas (paslauga) testuotojui nepatiks?

Nepatiks, tai nepatiks – publikuosime tokį atsiliepimą, koks jis yra, taip pat ir tuo atveju, jei daiktus testavimui pateikė pardavėjas ar gamintojas.

Kokio ilgio turi būti testuotojo atsiliepimas?

Daug priklauso nuo testuojamo daikto, bet iš esmės, griežtų reikalavimų apimčiai nėra. Kuo aprašymas išsamesnis, tuo geriau (bet pilstyti iš tuščio į kiaurą irgi nereikia).

Kiekvienu atveju testuotojoms pateiksime klausimyną, kuris turėtų padėtų rašant atsiliepimą, tad net ir neturinčioms patirties tai turėtų būti nesudėtinga užduotis.

Prie atsiliepimo reikėtų pridėti bent 3 pačių darytas nuotraukas, kurios iliustruotų (papildytų) atsiliepimą.

Kiti atsiliepimai

Atsiliepimus apie daiktus ir jų vertinimus taip pat galite pateikti ir tuo atveju, jei netapote testuotoja. Tai galėsite padaryti komentaruose, prikabintose po atitinkamu produktu, o jūsų vertinimai žvaigždutėmis prisidės prie bendro vertinimo.

Dabar testuojame

Šiuo metu ieškomen norinčių išbandyti LUPILU suuskelnes. Plačiau apie tai skaitykite čia.

1. Koala_kl
    Koala_kl prieš 3 d.

apciukas parašė:
    Mamos, yra kas testuoja pacias maziausias(naujagymiamas) lupilu sauskelnes? mane labai domintu atsiliepimai kaip tik renkuosi kokias sauskelnes detis i gimdymo n…

As netestuoju, bet jau pirkau viena pakeli pirmo dydzio (naujagimio) ir baigiam sunaudoti, jokiu blogybiu nepastebejau, tai is mano puses tik geriausi atsiliepimai!

2. [email protected]@mi prieš 3 d.

Aš irgi netestuoju, bet pamėginau šias sauskelnes 1 dydžio. Patiko, kad yra tampri nugarėlė, tamprūs lipukai, tai nespaudžia pilvuko, iš viso pakelio prabėgo tik vieną kartą. Gerai sugeria, minkštos, bet pastebėjau, kad daugiau pasysiojus lieka drėgna odytė. Sunaudojau tik vieną pakelį, prieš tai naudojau hugies elite soft tai labai patiko, o dabar naudojam pampers 1 dydžio. Visos sauskelnės geros, tik kitų prekybos centrų sauskelnėms taikomos nuolaidos 20proc ir vienkartinė 25proc nuolaida, tai gavosi pigiau nei lupilu.

3. garbanuciuke95
    garbanuciuke95 prieš 1 d.

tevudarzelis parašė:
    Atsirinkome testuotojas (abėcėlės tvarka):

Atsiliepimus kur siusti ir iki kada?

4. tevudarzelis
    tevudarzelis prieš 1 d.

garbanuciuke95 parašė:
    Atsiliepimus kur siusti ir iki kada?

Siuskite į [email protected], geriausia iš karto, kai tik baigsite testuoti, kol įspūdžiai dar karšti

Si Gita prieš 3 val.

O bus dar kelnyciu testavimas gal?