TD testuotojos: kas tai ir kaip veikia (139)

TD testuotoja sdecoret | Shutterstock.com

Matydami, kad patikimų atsiliepimų internete oi kaip trūksta, brendome, brendome ir pribrendome padaryti kiek rimtesnę atsiliepimų rubriką, kuriai reikės ir jūsų – forumo narių pagalbos!

Kas yra TD testuotojos?

TD testuotojos yra TD forumo savanorės, norinčios išbandyti produktus ir parašyti apie juos atsiliepimus.

Kas gali tapti testuotojomis?

Testuotoja gali tapti bet kuri Lietuvoje gyvenanti forumo narė. Tiesa, kartais testuotojoms gali būti keliami papildomi reikalavimai (pavyzdžiui, jei daiktas skirtas tam tikro amžiaus vaikams, bandytojomis galės tapti tik turinčios atitinkamo amžiaus vaikus).

Kaip tapti testuotoja?

Sekite TD Testuotojų temą ir laukite TD pranešimų. Kai tik turėsime ką išbandyti, kvietimą dalyvauti ir kitas sąlygas paskelbsime apie tai forume, nuoroda į testavimus skelbsime ir po šiuo straipsniu prisegtoje forumo temoje.

Jei pageidaujančių bus daugiau, nei turime daiktų, testuotojas atrinksime burtų keliu ar savo nuožiūra.

Testuojami daiktai ar paslaugos

Testuojamus daiktus (paslaugas) testuotojos gaus nemokamai. Jų įsigijimo kainą apmokės arba www.tevu-darzelis.lt arba prekių pardavėjas (gamintojas) / paslaugų teikėjas.

O kas, jei daiktas (paslauga) testuotojui nepatiks?

Nepatiks, tai nepatiks – publikuosime tokį atsiliepimą, koks jis yra, taip pat ir tuo atveju, jei daiktus testavimui pateikė pardavėjas ar gamintojas.

Kokio ilgio turi būti testuotojo atsiliepimas?

Daug priklauso nuo testuojamo daikto (paslaugos), bet, iš esmės, griežtų reikalavimų apimčiai nėra. Kuo aprašymas išsamesnis, tuo geriau (bet pilstyti iš tuščio į kiaurą irgi nereikia).

Sudėtingesniais atvejais testuotojoms pateiksime klausimyną, kuris turėtų padėtų rašant atsiliepimą, tad net ir neturinčioms patirties tai turėtų būti nesudėtinga užduotis.

Prie atsiliepimo būtų gerai pridėti bent 1-3 pačių darytas nuotraukas, kurios iliustruotų (papildytų) atsiliepimą.

Atsiliepimo nuotraukos

Nuotraukos turi būti susijusios su produktu ir jo vartojimu: t.y. galite fotografuoti produkto pakuotę, jo turinį (pavyzdžiui, kremą, išspaustą ant rankos, sauskelnių vidinį sluoksnį ir pan.). Ar nuotraukose matysitės jūs, yra jūsų pasirinkimas, tačiau turėkite omenyje, kad nuotraukos bus viešos, t.y. matomos visiems tinklapio lankytojams.

Kad nuotraukos geriau pavyktų, rekomenduojame fotografuoti dienos metu su natūralia šviesa. Daiktą statykite taip, kad šviesos šaltinis kristų ant daikto, o ne būtų už jo (priešingu atveju daiktas atsiduria šešėlyje).

Papildomi atsiliepimai

Jei norite papildyti atsiliepimą ar pakeisti jo vertinimą, tai galite padaryti komentaruose po produkto aprašymu.

Atsiliepimus apie daiktus ir jų vertinimus taip pat galite pateikti ir tuo atveju, jei netapote testuotoja. Tai galėsite padaryti komentaruose, prikabintose po atitinkamu produktu, o jūsų vertinimai žvaigždutėmis prisidės prie bendro vertinimo.

Dabar testuojame

Šiuo metu testuojamų produktų ir paslaugų temas rasite čia: TD Testuotojos.

1. tevudarzelis. prieš 1 mėn.

TESTUOTOJŲ ATRANKA: išbandykite PATOBULINTAS „Lupilu“ sauskelnes ir „Lupilu“ sauskelnes-kelnaites

Iš viso rinksime net 20 testuotojų!!!

Registruokitės!

2. tevudarzelis. prieš 1 mėn.

TESTUOTOJŲ ATRANKA: išbandykite ekologišką ir efektyvią buitinę chemiją L’ARBRE VERT

Visi L‘ARBRE VERT buitinės chemijos produktai pripažinti Prancūzijos alergijos ir astmos klinikinių tyrimų asociacijos.

Registruokitės!

3. tevudarzelis. prieš 4 sav.

TESTUOTOJŲ ATRANKA: ilgalaikiai plaukų dažai COLOR & SOIN be agresyvių cheminių medžiagų

Teigiama, kad COLOR & SOIN – tai etalonas, kurį rekomenduoja dermatologai, vaistininkai ir onkologijos centrai.

Registruokitės!

4. tevudarzelis. prieš 4 sav.

TESTUOTOJŲ ATRANKA: „SYMBIOSYS Alflorex® vartojamas esant dirgliosios žarnos sindromui (DŽS)“

Noras viską suspėti ir būti geriausia mama atsiliepia sveikatai. Paprastai moterims stresas „kerta“ per silpniausią vietą. Paūmėja jau buvę negalavimai ar atsiranda naujų. Vienas tokių - dirgliosios žarnos sindromas. Pagrindiniai jo požymiai: skauda ir pučia pilvą, sutrinka tuštinimasis, gali prasidėti viduriavimas ar vidurių užkietėjimas, neretai – keistis išmatų konsistencija.

Registruokitės!

5. tevudarzelis. prieš 1 d.

TESTUOTOJŲ ATRANKA: kai norisi kažko skanaus – AHA ACTIVE DRINK (vaikams, ir ne tik)

Aktyvia veikla užsiimantiems vaikams – negazuoti gėrimais AHA ACTIVE DRINK.

Dalyvaukite!