TD testuotojos: kas tai ir kaip veikia (9)

TD testuotoja sdecoret | Shutterstock.com

Matydami, kad patikimų atsiliepimų internete oi kaip trūksta, brendome, brendome ir pribrendome padaryti kiek rimtesnę atsiliepimų rubriką, kuriai reikės ir jūsų – forumo narių pagalbos!

Kas yra TD testuotojos?

TD testuotojos yra TD forumo savanorės, norinčios išbandyti produktus ir parašyti apie juos atsiliepimus.

Kas gali tapti testuotojomis?

Testuotoja gali tapti bet kuri Lietuvoje gyvenanti forumo narė. Tiesa, kartais testuotojoms gali būti keliami papildomi reikalavimai (pavyzdžiui, jei daiktas skirtas tam tikro amžiaus vaikams, bandytojomis galės tapti tik turinčios atitinkamo amžiaus vaikus).

Kaip tapti testuotoja?

Sekite TD Testuotojų temą ir laukite TD pranešimų. Kai tik turėsime ką išbandyti, paskelbsime apie tai po šiuo straipsniu prisegtoje forumo temoje, o jums tereikės joje parašyti "Noriu išbandyti daiktą X".

Jei pageidaujančių bus daugiau, nei turime daiktų, testuotojas atrinksime burtų keliu ar savo nuožiūra.

Testuojami daiktai ar paslaugos

Testuojamus daiktus (paslaugas) testuotojos gaus nemokamai. Jų įsigijimo kainą apmokės arba www.tevu-darzelis.lt arba prekių pardavėjas (gamintojas) ar paslaugų teikėjas.

O kas, jei daiktas (paslauga) testuotojui nepatiks?

Nepatiks, tai nepatiks – publikuosime tokį atsiliepimą, koks jis yra, taip pat ir tuo atveju, jei daiktus testavimui pateikė pardavėjas ar gamintojas.

Kokio ilgio turi būti testuotojo atsiliepimas?

Daug priklauso nuo testuojamo daikto, bet iš esmės, griežtų reikalavimų apimčiai nėra. Kuo aprašymas išsamesnis, tuo geriau (bet pilstyti iš tuščio į kiaurą irgi nereikia).

Kiekvienu atveju testuotojoms pateiksime klausimyną, kuris turėtų padėtų rašant atsiliepimą, tad net ir neturinčioms patirties tai turėtų būti nesudėtinga užduotis.

Prie atsiliepimo reikėtų pridėti bent 3 pačių darytas nuotraukas, kurios iliustruotų (papildytų) atsiliepimą.

Kiti atsiliepimai

Atsiliepimus apie daiktus ir jų vertinimus taip pat galite pateikti ir tuo atveju, jei netapote testuotoja. Tai galėsite padaryti komentaruose, prikabintose po atitinkamu produktu, o jūsų vertinimai žvaigždutėmis prisidės prie bendro vertinimo.

Dabar testuojame

Šiuo metu ieškomen norinčių išbandyti numis® med SENSITIVE sausos ir jautrios odos priežiūros liniją. Plačiau apie tai skaitykite čia.

1. tevudarzelis
    tevudarzelis prieš 4 sav.

Nauja testuotojų atranka norinčioms išbandyti „ANTĖJA laboratorija“ nuovargio tyrimų programą.

Apie programą skaitykite ir registruokitės čia:
    ANTĖJA nuovargio tyrimų programa (testuotojų atranka)

Sėkmės

Adata12 prieš 3 sav.

Seku

ugneee111 prieš 1 sav.

seku

Dziralda prieš 1 sav.

Seku

5. Tea party
    Tea party prieš 1 sav.

Kad stebėtumėt temą užtenka viršuj žvaigždutę paspaust.