Tinklalaidė „Tėvai paprastai“ skirtingose platformose – skirtingu metu

„Tėvai paprastai“ skirtingose platformose – skirtingu metu „Tėvai paprastai“ skirtingose platformose – skirtingu metu

Tinklaidę „Tėvai paprastai“ nuo šio antradienio, 19 val., pasieksite mūsų portale, rubrikoje „Tinklalaidė“, TV3 platformoje čia ir „TV3 Play“ platformoje čia, o ketvirtadieniais, tuo pačiu metu, 19 val., – kaip iki šiol – „Tėvų darželio“ „Youtube“ kanale čia.

Taigi kaip visada naujausią tinklaidę galėsite žiūrėti kiekvieną atradienį įprastu metu visose anksčiau nurodytose platformose, o iš „Tėvų darželio“ „Youtube“ kanalo sveikinsimės porą dienų vėliau – ketvirtadieniais. Tačiau visada susitiksime vienu ir tuo pačiu laiku – 19 val., nes jums šis laikas – patogiausias!

Artėjame prie dvejų metų ir džiaugiamės galėdami pranešti, kad visai nedaug trūksta iki 100-ojo laidos jubiliejaus. Tiek skirtingų laidų ir įspūdingų istorijų, ir nežadame sustoti, nes jūs esate kartu su mumis ir besąlygiškai palaikote žiūrėdami, prenumeruodami „Tėvų darželio“ „Youtube“ kanalą, jame spausdami „like“ ir visur komentuodami bei dalydamiesi žinia apie vis naują, kas savaitę išeinantį pokalbį, kurio laukiate.

Turėdami tokį palaikymą, pažadame, kad ir toliau jus džiuginsime dar įdomesniais pašnekovais, intriguojančiais pokalbiais ir įvairiausiomis istorijomis, kurios mus liečia asmeniškai. Kartu, kaip visada, jums padedant, klausimus paversime atsakymais.

Sekite artimiausias laidas, žiūrėkite, dalykitės ir diskutuokite. Mes augame, nes jūs mus auginate! Ačiū už jūsų visų palaikymą.

Siunčiame geriausius linkėjimus nuo visos „Tėvai paprastai“ kūrybos komandos.

Susiję straipsniai

Živilė Vaškytė-Lubienė grįžusi į darbą išgirdo: „Ar nėra dingę įgūdžiai?“

Sutuoktinių pažinties istorija – ypatinga. Moteris prisipažįsta, kad niekada net nepagalvojo, kad su menininku galėtų kurti šeimą.

4 vaikų mama Reda apie šeimos finansus: „Reikia pinigų, ir jie atsiranda“

Redos istorija atskleis, kaip kartais nemokėjimas valdyti laiko ar nesikalbėjimas gali griauti šeimos santykius. Visos šeimos panašios.

Augustė apie sūnaus auklėjimą: „Mamos žodis ne yra ne“

Augustė, paklausta, kaip pavyksta sutarti su sūnumi, sako, būna visko, tačiau džiaugiasi, kad tas vertybes, kurias nori įskiepyti, pavyksta.