TOP10 animacinių filmų visai šeimai

Animacinio filmo žiūrėjimas tikrai nėra laiko švaistymas. Vakaras prie ekrano gali tapti puikia visos šeimos pramoga, juk būrio profesionalų sukurti filmai labai gražūs, juose skamba puiki muzika bei tikrai netrūksta mažiesiems ypač reikalingų pamokų apie tikrąsias gyvenimo vertybes: meilę, draugystę, ištikimybę, pasiaukojimą, drąsą, tikėjimą savimi ir savo svajonėmis...

 

„Žaislų istorija“ (angl. Toy Story)

 

Pirmoji šio filmo dalis buvo sukurta 1995-aisiais ir jau tuomet kaubojaus lėlė Šerifas Vudis ir žaislinė astronauto figūrėlė Bazas Šviesmetis sužavėjo visą pasaulį. Nuotaikinga istorija pasakoja apie dviejų vienas kito nemėgstančių, atgijusių žaislų nuotykius ir iššūkius, kurie juos suvienija.

 

„Šrekas“ (angl. Shrek)

 

Žalia pabaisa Šrekas gąsdina visus aplinkinius, tačiau po rūsčia išvaizda slypi auksinė širdis. Šrekas, jo linksmas ir ypač šnekus bendražygis Asilas ir dieviško grožio, tačiau tikrai „kieta“ princesė Fiona nusprendžia pasipriešinti negailestingo valdovo tironijai... Ši nuostabiai graži pasaka moko mus neteisti kitokių ir nevertinti aplinkinių vien pagal išvaizdą, juk svarbiausia tai, kas viduje.

 

„Kaip prisijaukinti slibiną“ (angl. How To Train Your Dragon)

 

Galingos vikingų genties vadų šeimoje gimęs berniukas yra kitoks, nei norėtų jo tėvai. Ramus, mąslus ir truputį bailus vaikas visai nenori sekti genties pėdomis ir medžioti slibinus... Jis įrodo visiems, kad šie gyvūnai visai nėra baisios ir jas galima prisijaukinti. Filmas pasakoja apie drąsą klausyti savo širdies balso ir moko gerbti kiekvieną, net ir labiausiai nesuprastą būtybę.

 

„Nerealieji (angl. The Incredibles)

 

Bobas Paras bei jo žmona Helen ilgą laiką buvo superherojais, tačiau ilgainiui jų paslaugų niekam nebereikėjo. Pora ėmė gyventi ramų gyvenimą priemiestyje ir auginti tris vaikučius, bet vieną dieną viskas ėmė ir apsivertė. Šeimyna turi užsivilkti Nerealiųjų kostiumus ir leistis į ypatingą misiją. Šis filmas pasakoja apie šeimos tvirtybę ir svarbą, pasiaukojimą dėl artimųjų.

 

„Bjaurusis Aš“ (angl. Despicable Me)

 

Istorija pasakoja apie didžiausią pasaulio piktadarį Gru, gyvenantį juodoje troboje su būriu pačių ištimiausių (tiesa, ne pačių gudriausių) geltonųjų Pakalikų. Gru rengiasi įvykdyti dar nematytą vagystę, bet sutinka tris mielas našlaites - Margo, Editą ir Agnesę... Komiškų situacijų kupinas filmas įrodo, kad meilė ir švelnumas ištirpdo net ledo sukaustytą širdį.

 

„Išvirkščias pasaulis“ (angl. Inside Out)

 

Paauglės Riley Anderson galvoje gyvena ir emocijų valdymo centre dirba skirtingi nuotaikų žmogučiai: Laimė, Nelaimė, Baisulys, Pyktis ir Bjaurastis. Jų rutiną (o kartu ir mergaitės jausmus bei mintis) sutrikdo persikraustymas į didmiestį. Kompiuterinės animacijos šedevras padeda vaikams pažinti ir suprasti skirtingas emocijas, o tėvams - pamatyti iššūkius su kuriais susiduria jų atžalos.„Karališka drąsa“ (angl. Brave)

 

Škotijos princesė Merida - tikrai neeilinė mergaitė. Vietoje nenustygstanti nenuorama tikrai nesielgia, kaip dama, ji nori tapti didžia lankininke ir jau dabar savo gabumais ji lenkia daugelį jaunuolių. Neatsargus princesės elgesys prišaukia nelaimę, ji turi būti labai drąsi ir įveikti pavojingus kerus. Raudonplaukės mergaitės istorija moko mus klausyti širdies, o taip prisiimti atsakomybę už savo veiksmus.

 

„Ledo šalis“ (angl. Frozen)

 

Erendelo miestą sukausčiusi amžinoji žiema, tačiau tai ne gamtos išdaiga, o nusiminusios Elsos burtai... Jos sesuo Ana, darbininkas Kristofas, ištikimas elnias Svenas ir šmaikštus besmegenis Olafas ryžtasi grąžinti šildančią vasarą. Nuostabios muzikos kupinas, pasauliniu hitu tapęs filmas pasakoja, kad kartu galima įveikti net ir didžiausias bėdas, reikia tik mokėti priimti pagalbą.

 

„Žuviukas Nemo (angl. Finding Nemo)

 

Margame povandeniniame pasaulyje gyvena tropinė žuvelė tėtis Merlinas ir jo sūnus Nemo. Tėvas akylai saugo sūnelį, tačiau išdykęs žuviukas dingsta iš gimtųjų koralų namų. Merlinas leidžiasi į pavojingas sūnaus paieškas, o kelyje sutinka tiek draugų, tiek blogą linkinčiųjų. Labai graži istorija supažindina vaikučius su vandenyno gyventojais bei parodo, kad tėvų meilė įveikia visas kliūtis.

 

„Aukštyn“ (angl. Up)

 

Filme pasakojama apie senuką Karlą Frydrikseną ir jauną skautą Raselą, kurie skraidančiu namu skrenda į Pietų Afriką. Tai istorija apie žmogaus gyvenimą, jaunystę ir senatvę, svajones ir amžiną meilę... Vaikams tai bus nuotaikinga ir marga istorija, o suaugusieji tikrai išspaus ne vieną ašarą.
 

Susiję straipsniai

Vaiką pykina važiuojant automobiliu: ką daryti

Keliaujant automobiliu dažniausiai pykina 2–12 metų vaikus, tačiau dažniausiai pats pikas pasiekiamas, kai vaikui yra 9–10 m.

Popieriniai moliūgai (nuotraukos žingsnis po žingsnio)

Kviečiame pasigaminti smagius moliūgus Helovinui ir ne tik! Jums reikės vos kelių labai paprastų priemonių.

Žiūrėkite filmukus vaikams nemokamai per TV3 Play

Mūsų bičiuliai TV3 Play kviečia žiūrėti šauniausius filmukus vaikams visiškai NEMOKAMAI!