Traški vištiena „Vienas kąsnelis“

Ingredientai: Vištiena - 500 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas.

Vištieną supjaustykite nedideliais, vieno kąsnio gabaliukais ir pabarstykite prieskoniais. Gabaliukus sudėkite į išplaktą kiaušinį ir gerai išvoliokite. Į atskirą indą suberkite kukurūzų dribsnius. Jei jie gana stambūs - galite šiek tiek sutrinti. Vištienos gabaliukus apvoliokite kukurūzų dribsniais ir dėkite į įkaitintą keptuvę. Apkepinkite iš abiejų pusių, kol švelniai paruduos. Pastaba: kukurūzų dribsniai gana sparčiai sukepa, todėl vištieną stenkitės pjaustyti kuo ploniau.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.