Traškios bulvių skiltelės orkaitėje

Ingredientai: Bulvės - 500 gramų, Druska - 0.5 arbatinio šaukštelio, Saldžiosios paprikos milteliai - 3 arbatiniai šaukšteliai, Česnakas - 4 skiltelės, karis - 1 arbatinis šaukštelis, Ciberžolė - 0.5 arbatinio šaukštelio, Garstyčios - 1 arbatinis šaukštel.

Bulves, jeigu jų odelė nelabai stora, gerai nušveiskite. Jeigu odelė stora, tai bulves nuskuskite. Bulvės supjaustykite skiltelėmis. Užvirinkite vandenį, pasūdykite, sudėkite skilteles ir apvirkite 2-3 min. Vandenį nupilkite, bulves atidėkite. Aliejų išmaišykite su garstyčiomis. Į šį mišinį sudėkite visus prieskonius (galima rinktis ir kitokius prieskonius, kokius mėgstate), druską, smulkiai sukapotą arba spaustuku perspaustą česnaką. Gerai išmaišykite. Šį mišinį sumaišykite su apvirtomis bulvėmis ir palikite 15-20 min. pasimarinuoti. Kepkite iki 200C įkaitintoje orkaitėje 20-30 min. Skardą ištieskite kepimo popieriumi. Iškeptas bulvytes pabarstykite smulkiai sukapotais krapais. Bulvytės pavyksta tikrai puikios - minkštutės viduje ir su traškia plutele.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.