Trinta daržovių sriuba su vištienos frikadelėmis

Ingredientai: Vištienos filė - 1 vienetas, Cukinija - 1 vienetas, brokolis - 150 gramai, Svogūnas - 0.5 vieneto, Morka - 1 vienetas, Pienas arba grietinėlė - 100 mililitrai, Vanduo - 1 litras, Kukurūzai - 3 valgomieji šaukštai, Aliejus - 2 valgomieji šaukš.

Vištienos krūtinėlę supjaustykite stambiais kubeliais, smulkiai smulkiai pjaustytą svogūną ir smulkiai tarkuotą morką, truputį sukapotų krapų ir druskos, pipirų, kitų prieskonių. Sumalkite arba sutrinkite maisto smulkintuvu. Drėgnomis rankomis suformuokite nedideles frikadeles. Frikadeles dėkite į puodą su maždaug 1L verdančio, pasūdyto vandens ir virkite maždaug 15 minučių. Tuomet frikadeles ištraukite ir atidėkite. Į vandenį kuriame virė frikadelės suberkite kubeliais pjaustytą cukiniją, žiedynais išskirstytą brokolį, užvirinkite ir virkite apie 10 min. iki kol daržovės bus minkštos. Tuomet įpilkite pieno arba grietinėlės, užvirinkite ir sutrinkite sriubą, pagardinkite prieskoniais, druska ir pipirais pagal savo skonį. Jeigu sriuba labai tiršta, tai pilkite dar truputį vandens, užvirinkite, išmaišykite. Sriubą išpilstykite į lėkštes, įdėkite po keletą frikadelių, papuoškite konservuotais kukurūzais, krapais, apšlakstykite trupučiu kokybiško alyvuogių aliejaus.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.