Trinta morkų sriuba

Ingredientai: Morkos - 750 gramai, Svogūnai - 100 gramai, Sviestas - 40 gramai, Pienas - 2 stiklinės, Apelsinų sultys - 8 valgomieji šaukštai, Grietinėlė - 100 mililitrai, Petražolės - 1 pundelis, Druska - 1 žiupsnelis, Pipirai - 1 žiupsnelis.

Morkas nuplaukite, nuskuskite ir supjaustykite griežinėliais, o svogūnus – kubeliais. Įpilkite pieno, uždenkite dangčiu ir troškinkite 20 minučių. Sutrinkite elektriniu smulkintuvu, įpilkite sulčių ir 2 stiklines vandens, įberkite prieskonių, druskos. Patiekite su plakta grietinėle, papuoškite petražolėmis.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.