Trinta sriuba su pievagrybiais

Ingredientai: Sultinys - 0.5 litro, Pievagrybiai - 600 gramai, Svogūnai - 1 vienetas, Miltai - 3 valgomieji šaukštai, Grietinėlė, 35 % riebumo - 100 mililitrai, Druska - 1 žiupsnelis, Pipirai - 1 žiupsnelis, Petražolės - 1 pundelis.

Svogūną ir pievagrybius supjaustykite, pakepinkite apie 10 minučių. Supilkite ant viršaus sultinį. Iš miltų ir 5 šaukštų vandens paruoškite tyrę, supilkite ją į sultinį. Keletą minučių pavirkite, nukaiskite. Pertrinkite sriubą. Vėl pakaitinkite sriubą, bet neužvirinkite. Supilkite grietinėlę, išmaišykite ir vėl nukaiskite. Papuoškite žalumynais, patiekite su skrebučiu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.