Vaisių salotos su jogurtu

Ingredientai: Ananasai - 150 gramai, Natūralus jogurtas - 100 gramai, Apelsinas - 1 vienetas, Kriauišė - 1 vienetas, Kivis - 1 vienetas, Vynuogės - 200 gramai, Citrinos sultys - 1 valgomasis šaukštas.

Supjaustykite šiaudeliais apelsiną, kivį, kriaušę ir ananasus. Vynuoges perpjaukite perpus, ir jeigu reikia, išimkite sėklas. Kivį ir kriaušes apšlakstykite sultimis, viską sumaišykite su jogurtu ir patiekite gražiame dubenėlyje.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.