Veganiškas šokoladinis manų kruopų pyragas

Ingredientai: Manų kruopos - 200 gramų, Miltai - 200 gramų, Kepimo milteliai - 10 gramų, Kakava - 4 valgomieji šaukštai, Cukrus - 200 gramų, Vanilinis cukrus - 10 gramų, Aliejus (rapsų, saulėgrąžų) - 120 mililitrų, Vanduo - 180 mililitrų, Riešutai, džiovi.

Manų kruopas sumaišykite su cukrumi ir vaniliniu cukrumi, įpilkite vandenį. Išmaišykite ir palikite brinkti kambario temperatūroje 2-3 val. Jeigu norite brinkinti iš vakaro, tai uždenkite maistine plėvele ir brinkinkite šaldytuve. Į išbrinkusius manus supilkite aliejų (labiausiai tinka bekvapis aliejus, pavyzdžiui, rapsų, saulėgrąžų), įberkite kakavą. Labai gerai išmaišykite. Įsijokite miltus, kepimo miltelius ir gerai išmaišykite. Galite įmaišyti razinų, riešutų, džiovintų vaisių ar uogų. Kepimo formą patepkite aliejumi, truputį apsijokite miltais. Supilkite tešlą. Kepkite iki 190°C įkaitintoje orkaitėje 40-50 min. Patikrinkite ar iškepė dantų krapštuku. Iškeptą pyragą galima glazūruoti šokoladu ir pabarstyti cukraus pudra. Paprastai paruošiamas, pigus ir tikrai gardus pyragas, kuriam nereikia jokių gyvūninės kilmės produktų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.