Veido kaukės su citrina

Norite atsikratyti „juodų taškelių“, sutraukti išsiplėtusias poras ir pagražinti odą? Išbandykite šią naminę kaukę – ji efektyvesnė už daugelį brangių pirktinių (tą patvirtina ir profesionalūs kosmetologai).
 
Kaukė daroma du kartus per savaitę, tačiau poveikis juntamas jau po pirmosios procedūros.
 
Reikia: 2 šaukštų smulkiai sumaltų avižinių dribsnių, 1 šaukštelio sodos, 1 šaukšto citrinos sulčių (galima pakeisti kefyru arba pienu – kaukė bus švelnesnė, bet ne tokia efektyvi), visai nedaug kefyro arba pieno (kad konsistencija būtų geresnė ir kaukė lengviau teptųsi).
 
Paruošimas: viską sumaišykite iki vienalytės masės.
 
Naudojimas: užtepkite ant nuvalyto veido, po 10 minučių nuplaukite.

Malonių procedūrų!

Ši kaukė ne veltui vadinama „kauke nuotakoms“. Ji išties pagražina veido spalvą. Verta išbandyti!
 
Jums reikės: 2 šaukštų tirštos grietinės, 1/3 trinto banano, 0,5 arbatinio šaukštelio malto cinamono ir tiek pat – šviežiai spaustų citrinos sulčių.
 
Paruošimas: viską gerai išmaišykite iki vienalytės masės.
 
Naudojimas: ištepkite veido ir kaklo odą, dekoltė sritį, palaukite 15 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Pasitepkite į prastu kremu.
 
Pastaba: kaukė netinka jautriai ir į alergiją linkusiai odai.
 
Malonių procedūrų!

Lengvas ir aromatingas tonikas su citrina padarys jūsų odą švaresnę ir šviesesnę jau po vienos savaitės!

Reikia: 200 ml mineralinio vandens, 2 citrinų.

Paruošimas: supjaustykite citrinas į gilų puodą, užpilkite negazuotu mineraliniu vandeniu ir užkaiskite ant silpnos ugnies. Užvirinkite, palikite, kad pritrauktų ir atvėstų, nukoškite. Laikyti galima ne ilgiau kaip 2 savaites.

Naudojimas: nusiprauskite veidą prausimosi geliu arba putomis, suvilgykite paruoštu toniku vatos diskelį ir kas rytą nuvalykite odą. Leiskite nudžiūti natūraliai, o tada pasitepkite dieniniu kremu.

Malonių procedūrų!

Laimas – tai citrusinis vaisius, savo skoniu ir išvaizda labai primenantis mums puikiai žinomą citriną. Laimo sudėtyje galima rasti B grupės vitaminų, didelį kiekį askorbo rūgšties, o taip pat ir mikro bei makro elementų. Taigi šis vaisius - tiek sveikatos, tiek grožio šaltinis.

Namų kosmetiką mėgstančios moterys jau seniai įvertino laimo vaisiaus privalumus. Iš laimo pagamintos veido kaukės skatina kolageno susidarymą odoje ir lėtina senėjimo procesą. Laimo sultyse yra didelis kalio kiekis, kuris kartu su askorbo rūgštimi stiprina kapiliarinių kraujagyslių sieneles. Jei tokiomis kaukėmis veidą lepinsi reguliariai, netruksi pastebėti, kad oda tapo skaistesnė ir elastingesnė.  Be to, citrusinių vaisių rūgštys turi giluminio veido valymo poveikį.

Balinanti ir valanti kaukė iš laimo

Išspausk pusės laimo sultis, pamirkyk jose vatos diskelį ir patepk sultimis švariai nuvalytą veido odą. Palauk, kol sultys įsigers ir pakartok procedūrą dar kartą. Tuomet ramiai pagulėk 15-20 minučių ir nusiplauk sulčių likučius šiltu vandeniu. Apšlakstyk veidą šalto vandens lašais ir jų nenusausinusi pasitepk maitinamuoju kremu. Tiek maitinamasis, tiek drėkinamasis kremas kur kas geriau įsigeria į drėgną, o ne į sausą odą.


Stangrinamoji baltymų ir laimo kaukė

Kaukės paruošimui tau reikės vieno kiaušinio baltymo ir 10 lašų šviežiai išspaustų laimo sulčių. Kiaušinio baltymą atšaldyk ir gerai išplak, kad gautųsi putos. Į baltymo putas sulašink 10 laimo sulčių lašų ir viską dar kartą išplak. Paruoštą kaukę užtepk ant veido ir kaklo storu sluoksniu. Kai pajusi, kad odą ima šiek tiek traukti, nuplauk kaukę šiltu vandeniu ir patepk odą kremu. Baltymų ir laimo kaukė stangrina odą, sutraukia poras ir mažina odos blizgesį, taigi puikiai tinka riebios odos savininkėms.
 

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!