Veido kaukės su imbieru

Tarkuotas imbieras – tiesiog stebuklinga priemonė, padedanti kovoti su pačiomis įvairiausiomis odos problemomis.

Kaukė vystančiai ir glembančiai odai:  smulkiai sutarkuokite gabaliuką imbiero. 2 arabatinius šaukštelius šios masės sumaišykite su granatų sultimis, kad išeitų tiršta tyrelė. Gausiai ištepkite veidą ir kaklą, po 20 minučių nuplaukite vėsiu vandeniu. Tokia kaukė aprūpins odą vitaminais ir grąžins elastingumą.

Kaukė riebiai odai: sumaišykite lygiomis dalimis (maždaug po šaukštelį) imbiero ekstraktą, ramunėlių antpilą ir šviežią ramunėlių arbatą, įmaišykite šaukštą baltojo molio. Kaukė laikoma 15 minučių, nuplaunama vėsiu vandeniu.

Valomoji kaukė visiems odos tipams: sumaišykite po pusę šaukštelio medaus, citrinos sulčių ir imbierų pastos, 3 šaukštelius grietinės (riebiai odai rinkitės liesą, sausai – riebią) ir kelis lašus vitamino E. Tolygiai paskirstykite, po 30 minučių nuplaukite šiltu vandeniu. Tokia kaukė ne tik puikiai valo odą ir atveria poras, bet ir maitina bei drėkina.

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!