Veido kaukės su medumi

Niekas neabejoja, kad medus – tai ne tik skanus, bet ir labai naudingas produktas. Ne veltui jis mėgstamas ir kosmetologijoje – kaukės su medumi puikiai drėkina odą ir padeda ją apsaugoti nuo raukšlių. Dalinamės keliais išties veiksmingais receptais!
 
Kaukė jautriai veido odai. Sumaišykite 1 šaukštą varškės, 1 arbatinį šaukštelį medaus ir tiek pat pieno arba kefyro. Ištepkite mišiniu švarią veido odą, po 20 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.
 
Kaukė sausai odai. Sumaišykite 4 šaukštus medaus ir 4 šaukštus alyvuogių aliejaus, pašildykite iki 38 laipsnių. Suvilgykite šiame mišinyje medžiaginę servetėlę arba marlės sluoksnį ir palaikykite ant švarios veido odos 15–20 minučių. Nuplaukite su šiltu vandeniu.
 
Kaukė probleminei odai, linkusiai į spuogus ir inkštirus. Paruoškite ramunėlių nuovirą (1 daliai ramunėlių reikia 10 dalies verdančio vandens. Kaitinkite karšto vandens vonelėje 4–5 minutes). Į 50 ml šilto nuoviro įdėkite 2 šaukštus medaus, ištirpinkite. Ištepkite švarią veido odą, po 20–25 minučių nuplaukite vėsiu vandeniu. Procedūrą atlikite 2–4 kartus per savaitę (atsižvelkite į savo odos būklę).
 
Maitinamoji kaukė mišriai ir glembančiai odai. Pertrinkite 1 kiaušinio trynį su šaukšteliu medaus ir tiek pat šviežių obuolių sulčių. Kaukė laikoma ant veido 15 minučių, nuplaunama su šiltu vandeniu.
 
Kaukė riebiai odai. 1 baltymą išsukite su 2 šaukštais miltų ir 1 šaukštu medaus. Palaikykite 10–15 minučių ir nuplaukite su šiltu vandeniu.
 
Malonių procedūrų!

Medus – natūralus produktas, stiprinantis imunitetą, padedantis įveikti peršalimą ar gerklės skausmą, taip pat tai – puiki alternatyva rafinuotam cukrui. Meduje gausu organizmui reikalingų mineralinių medžiagų: geležies, kalio, magnio, natrio. Bet ar žinojote, kad jis naudingas ir jūsų odai?

Naudingos medaus savybės:
 

  • tinka visų tipų (net ir jautriai) odai;
  • pasižymi antibakterinėmis savybėmis, dezinfekuoja odą, paspartina spuogų gijimo procesą ir užkerta kelią naujų atsiradimui;
  • intensyviai drėkina odą, neleidžia jai per greitai riebaluotis;
  • meduje esantys antioksidantai padeda atkurti pažeistą odą ir lėtina odos senėjimą;
  • medus sugeria nešvarumus ir padeda detoksikuoti odą;
  • natūraliai išvalo odą, ją sušvelnina.


Išbandykite kelis receptus ir išsirinkite tinkamiausią jums!

Gryno medaus kaukė. Viskas, ko jums reikės, yra paprastas natūralus medus be jokių priedų. Ištepkite veidą medumi ir palaukite 10‒15 min. Tada nuplaukite šiltu vandeniu ir nusausinkite odą švelniu medvilniniu rankšluosčiu. Pajusite, kokia švelni ir švytinti taps jūsų oda! Tam, kad pasiektumėte geriausių rezultatų, rekomenduojama kaukę naudoti 3 kartus per savaitę.

Stangrinamoji veido kaukė. Sudėtis: 1 valgomasis šaukštas medaus, 1 kiaušinio baltymas, 2 valgomieji šaukštai natūralaus jogurto, 3 lašai levandų aliejaus. Visus ingredientus sumaišykite, gautu mišiniu ištepkite veido ir kaklo odą. Po 15-20 minučių veido kaukę nuplaukite drungnu vandeniu, patepkite odą kremu ar kokosų aliejumi.

Kaukė jautriai veido odai. Sumaišykite 1 šaukštą varškės, 1 arbatinį šaukštelį medaus ir tiek pat pieno arba kefyro. Ištepkite mišiniu švarią veido odą, po 20 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.

Gaivinamoji ir lyginamoji kaukė vystančiai, sausai odai. Sudėtis: 2 valgomieji šaukštai drėgnos varškės, 1 valgomasis šaukštas medaus, keli lašai
migdolų ar tyro alyvuogių aliejaus. Viską sumaišykite, gauta tyre ištepkite veido ir kaklo odą. Po 10-15 minučių veido kaukę nuplaukite drungnu vandeniu. Odą patepkite kremu.

Kaukė sausai odai. Sumaišykite 4 šaukštus medaus ir 4 šaukštus alyvuogių aliejaus, pašildykite iki 38 laipsnių. Suvilgykite šiame mišinyje medžiaginę servetėlę arba marlės sluoksnį ir palaikykite ant švarios veido odos 15–20 minučių. Nuplaukite su šiltu vandeniu.

Kaukė probleminei odai, linkusiai į spuogus ir inkštirus. Paruoškite ramunėlių nuovirą (1 daliai ramunėlių reikia 10 dalies verdančio vandens. Kaitinkite karšto vandens vonelėje 4–5 minutes). Į 50 ml šilto nuoviro įdėkite 2 šaukštus medaus, ištirpinkite. Ištepkite švarią veido odą, po 20–25 minučių nuplaukite vėsiu vandeniu. Procedūrą atlikite 2–4 kartus per savaitę (atsižvelkite į savo odos būklę).

Maitinamoji kaukė mišriai ir glembančiai odai. Pertrinkite 1 kiaušinio trynį su šaukšteliu medaus ir tiek pat šviežių obuolių sulčių. Kaukė laikoma ant veido 15 minučių, nuplaunama su šiltu vandeniu.

Kaukė riebiai odai. 1 baltymą išsukite su 2 šaukštais miltų ir 1 šaukštu medaus. Palaikykite 10–15 minučių ir nuplaukite su šiltu vandeniu.

Medaus kaukė su avokadu sausai odai. Jums reikės: 1 arbatinio šaukštelio medaus, 1 arbatinio šaukštelio trinto avokado, 1 arbatinio šaukštelio paprasto jogurto. Sumaišykite visus ingredientus iki vienalytės masės. Ištepkite gauta mase savo veido odą ir palikite 20 – 30 minučių, po to nuplaukite su šiltu vandeniu. Avokadas ir pieno jogurtas giliai drėkina odą, o jogurte esanti pieno rūgštis išlygina odą, valo poras ir skatina kolageno gamybą.

Malonių procedūrų!

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!