Velykinis mėsos suktinis įdarytas kiaušiniu

Ingredientai: Faršas - 1 kilogramas, Kiaušiniai - 7 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Žalumynai - 1 sauja, Majonezas - 3 valgomieji šaukštai, Česnakas - 2 skiltelės, Druska - 1 žiupsnelis, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejus - 3 valgomieji šaukštai.

Svogūną susmulkinkite ir pakepikinkite aliejuje. Pakepintus svogūnus sudėkite į faršą (kiaulienos ir jautienos lygiomis dalimis), įmuškite kiaušinį, išspauskite česnako skilteles, bei pagardinkite smulkintais žalumynais, druska ir pipirais. Įdėkite majonezo ir gerai išmaišykite. Rato formos kepimo indą ištepkite riebalais ir padenkite formelę puse paruošto faršo masės. Ratu sudėkite nuluptus kietai virtus 6 kiaušinius ir sudėkite likusį faršą. Patiekalą uždenkite folija ir kepkite orkaitėje, įkaitintoje iki 190 laipsnių, 30-40 min. Tada foliją nuimkite ir pakepkite dar 20 min. Likus 10 min. iki kepimo pabaigos, kepimo formą ištraukite iš orkaitės ir patiekalą atsargiai išverskite ant lygios kepimo skardos. Nupilkite susidariusį skystį ir vėl kepkite 10 min, vis palaistydami nupiltu kepimo skysčiu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.