Virta žuvis majoneze

Ingredientai: Žuvis - 500 gramai, Citrinos sultys - 1 vienetas, Grietinė - 2 valgomieji šaukštai, Majonezas - 200 gramai, Garstyčios - 1 valgomasis šaukštas, Obuolys - 1 vienetas, Druska - 1 žiupsnelis, Pipirai - 1 žiupsnelis, Petražolės - 1 pundelis.

Žuvį išvirti, išimti kaulus, smulkiai suplėšyti ir pašlakstyti citrinos sultimis. Sudėti į mažus puodelius ir pastatyti, kad sustingtų. Majonezą išplakti su grietine ir garstyčiomis, įberti druskos, pipirų, įmaišyti smulkiai sutarkuotą obuolį, įpjaustyti petražolių lapelių. Supilti į mažas lėkštutes, išversti iš puodelių žuvį, papuošti petražolių šakelėmis ir citrinos skiltelėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.