Vištienos ir ananasų vėrinukai

Ingredientai: Ananasų sultys - 1 stiklinė, Rudasis cukrus - 100 gramai, Sojos padažas - 80 mililitrai, Vištienos krūtinėlė - 1 kilogramas, Ananasas (šviežias arba konservuotas) - 1 kilogramas.

Nedidelėje keptuvėje kaitinkite ananasų sultis, cukrų ir sojos padažą. Kaitinkite iki kol ims vos vos burbuliuoti. Iškart nuimkite nuo ugnies, palikite šiek tiek atvėsti. Vištieną supjaustykite nedideliai gabaliukais ir sudėkite į marinatą pusvalandžiui. Marinuokite šaldytuve. Medinius iešmelius pamirkykite vandenyje. Ant jų paeiliui suverkite marinuotą vištieną bei kubeliais pjaustytus ananasus. Kepkite iki 200C įkaitintoje orkaitėje arba grilyje iki kol dailiai apskrus. Patiekite su ryžiais, daržovių salotomis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.