Vištienos kotletukai su sūriu

Ingredientai: Vištienos krūtinėlės filė - 500 gramai, paprikos - 2 vienetai, Svogūnai - 2 vienetai, Kietas riebus sūris - 100 gramai, Žalumynai - 1 pundelis, Bandelė - 100 gramai.

Svogūnus nulupkite, perpjaukite į kelias dalis, vištieną supjaustykite nedideliais gabaliukais, bandelės minkštimą išmirkinkite piene ir truputį nuspauskite. Viską sumalkite ir pabarstykite druska bei prieskoniais. Žalumynus susmulkinkite, paprikas supjaustykite mažais kubeliais. Sūrį smulkiai sutarkuokite. Sumaišykite visus turimus komponentus. Jeigu masė išėjo per sausa, įpilkite truputį pieno, kuriame mirko bandelė, vandens arba įdėkite grietinės. Palikite pastovėti bent pusvalandį. Formuokite kotletukus, apvoliokite juos džiūvėsėliuose ir apkepkite aliejuje iš dviejų pusių. Neleiskite pridegti! Jeigu nesate tikri, kad mėsa iš vidaus iškepė, į keptuvę galima įpilti keletą šaukštų vandens ir 5-7 minutes uždengus patroškinti. Patiekite su bulvių koše, virtais ryžiais arba daržovėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.