Vištienos vyniotinis su špinatais

Ingredientai: Vištienos krūtinėlės - 3 vienetai, Švieži špinatai - 150 gramai, Kiaušiniai - 5 vienetai, Kiaulienos kumpio juostelės - 6 vienetai, Kietas sūris - 50 gramai, Neriebi grietinėlė - 100 mililitrai, Sviestas - 50 gramai, Muskato riešutas - 1 žiup.

Krūtinėles nuplaukite, nusausinkite. Špinatus perrinkite, nuplaukite, leiskite nudžiūti ir stambiai supjaustykite. Krūtinėles perpjaukite horizontaliai į 2-3 dalis ir lengvai pamuškite per plėvelę. Kiaušinius sumaišykite su grietinėle ir tarkuotu sūriu, pagardinkite druska, pipirais ir muskato riešutais. Ištirpintame svieste patroškinkite špinatus 4 min. Supilkite ant viršaus kiaušinių plakinį ir tuojau pat išmaišykite. Gaminkite maišydami 2 min., nukaiskite ir atvėsinkite. Ant folijos sudėkite vištienos filė, pabarstykite druska ir pipirais, sudėkite juostelėmis supjaustytą kumpį. Paskirstykite ant viršaus kiaušinių ir špinatų masę, standžiai suvyniokite. Suvyniokite vyniotinį į foliją, padėkite į skardą ir kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie valandą. Atvėsinkite, išimkite iš folijos ir supjaustykite.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.