Vištų blauzdelės sojų-medaus padaže

Ingredientai: Vištos blauzdelės - 800 gramų, Sojos padažo - 6 valgomieji šaukštai, Kečupas - 4 valgomieji šaukštai, Medaus - 2 valgomieji šaukštai, Garstyčios - 2 arbatiniai šaukšteliai, Česnakai - 4 skiltelės, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejus - 4 .

Vištų blauzdeles nuplaukite, tapšnojant nusausinkite popieriniu rankšluostuku, įtrinkite druska (druskos naudokite saikingai, nes dauguma sojos padažų yra sūrūs), pipirais. Blauzdeles apkepinkite įkaitintame aliejuje iš visų pusių iki kol apskrus. Aliejaus perteklių nupilkite. Gerai išplakite sojos padažą, kečupą, medų, garstyčias, spaustuku perspaustą česnaką. Jeigu norisi aštrumo, tai galite papildomai įberti truputį čili pipirų. Gautą padažą supilkite ant apkepintų blauzdelių, gerai išmaišykite, kad jos tolygiai pasidengtų padažu. Vis pavartant troškinkite ant nedidelės ugnies apie 15-20 min. Patiekite su ryžiais, salotomis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.