Vokiškas trupininis slyvų pyragas

Ingredientai: Sviestas - 200 gramai, Miltai - 2 stiklinės, Cukrus (baltas) - 0.5 stiklinės, Cukrus (rudas) - 0.5 stiklinės, Kiaušiniai - 2 vienetai, Vanilės ekstraktas - 2 lašai, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Druska - 1 žiupsnelis, Muskatas - .

Gaminame pirmąjį tešlos sluoksnį: 100 gramų sviesto atšildome iki kambario temperatūros. Jį gerai išsukame su apie 0,5 stiklinės cukraus (pareguliuokite pagal tai, kokio saldumo jūsų slyvos ir pagal pomėgį). Įlašiname kelis lašus vanilės ekstrakto (nebūtina). Įmušame du kiaušinius, permaišome. Beriame žiupsniuką druskos. Įsijojame 1 stiklinę su kaupu miltų ir 1 šaukštelį kepimo miltelių. Perplakame arba gerai permaišome. Pasigaminta tešla yra gan standi. Ją sukrečiame į riebalais pateptą ir kepimo popieriumi išklotą formą (forma turi būti apie 24 cm). Slyvas nuplauname, pjauname perpus, išimame kauliukus ir dedame ant tešlos (apvalia dalimi į viršų). Gaminame antrąjį trupininį sluoksnį: Rudąjį cukrų (galima keisti ir baltu, jeigu neturite) sumaišome su muskato milteliais, maltais gvazdikėliais ir stikline miltų. Ant viršaus sumėtome kubeliais pjaustytus likusius 100 gramų labai šalto sviesto (galite net pašaldyti šaldymo kameroje). Sviestą pirštais ištriname su miltų mase iki vienodo dydžio trupinukų. Juos beriame ant slyvų. Kepame iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje, apie valandą. Iki kol trupiniai pagels. Iškepus palaukite bent 15 min. ir tik tada išimkite iš formos ir pjaustykite. Iškeptą galima apiberti cukraus pudra. Tai tradicinis vokiškas pyragas, kuris paprastai kepamas laukiant svečių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.