Ypatingas tortas su šokoladu

Ingredientai: Kiaušiniai - 3 vienetai, Cukrus - 1.75 stiklinės, Kakava - 75 gramai, Grietinė - 80 mililitrai, Miltai - 1 stiklinė, Kepimo milteliai - 25 gramai, Pienas - 3 stiklinės, Manai - 1 stiklinė, Sviestas - 250 gramai, Krekeriai - 1 pakelis, Virtas .

Atskirkite baltymus ir trynius. Baltymus išplakite su stikline cukraus, sudėkite trynius, kakavą, grietinę, kepimo miltelius ir miltus, gerai išmaišykite. Iškepkite du pagrindus 180 laipsnių temperatūros orkaitėje: kepimo formą ištepkite riebalais, kepkite apie pusvalandį. Paruoškite pirmą kremą: užvirinkite pieną, suberkite manus, išvirkite košę, atvėsinkite ir išsukite su sviestu. Antras kremas: sumaišykite susmulkintus sausainius, riešutus ir tirštintą pieną. Sluoksniuokite tortą, pertepdami pirmu ir antru kremu, aplaistykite tirpintu šokoladu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.