Žilvinas Žitkus iš „TV pagalbos“: „Pas mane – 3 mergaitės“

Į šeimą patekusios dvi ukrainiečių mergaitės Žilviną vadina tėčiu Į šeimą patekusios dvi ukrainiečių mergaitės Žilviną vadina tėčiu

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau 20-ąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Simonas Urbonas, tinklalaidės vedėjas ir trijų vaikų tėtis, su ištikimiausiais mūsų tinklalaidės „Tėvai paprastai“ žiūrovais sveikinosi jau tiek daug kartų. Ir visais šiais kartais daugiausia apie tėvystę diskutavome su mamomis.

Šįkart apie tėvystę kalbamės su tėčiu Žilvinu Žitkumi. Kaip jaučiasi tėtis, kai ilgai laukia galimybės tapti tėčiu ir tai prilygsta stebuklui? Kalbamės apie tėvystės džiaugsmus ir netikėtumus, bet kitaip: paliesdami tikėjimą, viltis, svajones, laimę. Ką šiandien Žilvinui reiškia būti tėčiu?

Laidoje taip pat svečiuojasi ir diskutuoja mūsų nuolatinė viešnia, bendramintė ir bičiulė, šeimų konsultantė Renata Cikanaitė.

Plačiau skaitykite:

Žilvinas Žitkus į šeimą priėmė 2 ukrainiečių mergaites

Vyras šypsodamasis sako, kad dabar jo šeimoje, nors auga viena biologinė dukra, yra trys mergaitės. „Čia už tuos buvusius nesėkmingus nėštumus“, – juokauja. Prasidėjus karui Žilvinas su šeima priėmė moterį, ukrainietę, su dviem dukromis, ir šios mergaitės tapo tarsi tikros seserys jų biologinei dukrai. Žilvino mergaitė, būdama ketverių, vos per tris mėnesius išmoko užsienio kalbą!

Žilvinas Žitkus iš „TV pagalbos“ „Tėvai paprastai“ pasakoja, kad dabar nors biologinė dukra – viena, tačiau namuose tėčiu šaukia 3 mergaitės:

Į šeimą priglaustos ukrainiečių mergaitės vadina tėčiu

„TV pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas nušvinta, pasakodamas, kaip į šeimą patekusios dvi ukrainiečių mergaitės, jam grįžus po darbo, apsikabina ir pribėgusios, kaip ir tikra dukra, vadina tėčiu. „Likimo ironija“, – sako Žilvinas. Nors ukrainiečių šeima dabar gyvena atskirame bute, tačiau susitinka mažiausiai tris kartus per savaitę: „Mergaitės pasiilgsta to tėčiuko.“

Visą tinklalaidę apie tėvystės džiaugsmus, nesklandumus, ilgesingą laukimą ir viltį sulaukti stebuklo žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

0:28 – pašnekovių ir temos pristatymas

01:09 – kas Žilvinui yra tėvystė

03:20 – kodėl ilgai nepavyko tapti tėčiu?

08:04 – ilgas laukimas – gyvenimo pamoka

11:31 – tėvystė brandžiame amžiuje

14:03 – vaiko netektis: skaudžiau moteriai ar vyrui?

18:32 – kaip neprarasti vilties

22:56 – tėvystės mitai

26:56 – kodėl vaikas nevertina, ką turi?

34:45 – kur kreiptis pagalbos

Susiję straipsniai

Gabrielė apie sprendimą sukurti paskyrą dukrai: „Ji seniai prašė“

Adrijai nuo mažumės patinka dėmesys ir socialiniai tinklai, tad mama, kai Adrija buvo dar visai mažytė, sukūrė uždarą instagramo paskyrą.

Saulius Skambinas apie sūnaus paauglystę: „Telefono tema – kažkas baisaus“

„Išėjo ta žinia, kad aš laukiuosi, ir prasidėjo skambučiai, komentarai, visa kita, aš skaitydavau, imdavau į galvą, verkdavau.“

Ingridos nevaisingumo kelionė: „Negaiškite laiko pas ginekologus“

Ingrida, šiandien sūpuojanti sūnelį Marką ant rankų, dalijasi savo istorija, išgyvenimais ir kaip jai pavyko atsitiesti po trynukų netekties.